Szkoła jazdy B-eLka Koszalin. Nowoczesność, najwyższa jakość usług, możliwość przeprowadzenia badań lekarskich bez oczekiwania w kolejkach.

koszalin.nauka-prawo-jazdy.pl
::.. Szkoła jazdy B-eLka
 Szkoła jazdy B-eLka
ul. Zwycięstwa 7-9
Koszalin
tel. kom. 785 087 890
Szkoła jazdy B-eLka

Chcąc spełniać najwyższe standardy dotyczące ośrodków szkolenia kierowców, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym jakości i komfortu szkolenia z dumą informujemy, że od 03-10-2012 stajemy się jedną z niewielu szkół w Koszalinie mającym pełne zaplecze i bazę dydaktyczną do własnej dyspozycji. W dniu 03-10-2012 rozpoczyna się inauguracyjny kurs w nowej siedzibie naszej szkoły, na który serdecznie Państwa zapraszamy.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług szkoły jazdy w Koszalinie. B-eLka jest profesjonalną, nowoczesną szkołą jazdy oferującą Państwu najwyższą jakość usług.

Naszym marzeniem i celem jest osiągnięcie w corocznych rankingach najlepszych szkół jazdy w Koszalinie czołowego miejsca nie tylko pod względem % pozytywnie zdanych egzaminów ale także Państwa zadowolenia z naszych usług. Chcemy aby naszymi klientami były głównie osoby, które usłyszały o nas dużo dobrych słów od osób, które kurs prawa jazdy u nas już odbyły.

  << Szkoła Jazdy Anna Sosnowska   Szkoła Jazdy Edward Bernecki >>
 
Nauka jazdy Koszalin B-eLka. Bezcenne – profesjonalizm, rzetelność i najwyższą troskę o Was przyszli kierowcy.
© Copyrightkoszalin.nauka-prawo-jazdy.pl