Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka - prawo jazdy w Koszalinie. Kursy prawa jazdy na wszystkie kategorie.

koszalin.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka
 Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka
ul. Plac Kilińskiego 9/22
75-307 Koszalin
tel. kom. 504 256 170
Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka

Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka chce w przyjemny i bezstresowy sposób poprowadzić Cię przez gąszcz przepisów drogowych oraz pokierować prostą drogą do zdania egzaminu na prawo jazdy. Jeśli do tej pory zastanawiałeś się gdzie znaleźć dobrą szkołę nauki jazdy i cierpliwego instruktora, znalazłeś odpowiedź. Szkoła Jazdy Jerzego Miarki to najkrótsza droga do celu.

Prywatna Szkoła Jazdy Jerzy Miarka jest szkołą przyjazną i profesjonalną. Wszyscy instruktorzy i wykładowcy mają wykształcenie pedagogiczne, dzięki czemu potrafią wykorzystać naturalne predyspozycje kursanta, by umożliwić mu osiągnięcie jak najlepszych wyników w egzaminach teoretycznych i praktycznych.

Szkolenia odbywają się w pełnym wymiarze godzin, z użyciem nowoczesnych metod nauczania, co gwarantuje, że kursanci posiądą niezbędną wiedzę i będą zadowoleni z usług. Szkoła Jazdy Jerzego Miarki szkoli profesjonalnie i nowocześnie. Posiada spełniający wszelkie wymogi plac manewrowy oraz nowoczesną salę wykładową w centrum miasta. Prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii: A1, A, B, BE, C, CE, D.

  << Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Ligi Obrony Kraju   Prywatna Szkoła Jazdy Mirosław Sobieraj >>
 
Jerzy Miarka - Prywatna Szkoła Jazdy Koszalin. Spełniający wszelkie wymogi plac manewrowy oraz nowoczesna sala wykładowa.
© Copyrightkoszalin.nauka-prawo-jazdy.pl