Szkoła jazdy Koszalin Anetta Zoń. Na rynku działam od 2009 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliłam ponad 500 osób.

koszalin.nauka-prawo-jazdy.pl
::.. Nauka jazdy Anetta Zoń
 Nauka jazdy Anetta Zoń
ul. Fałata 34
75-434 Koszalin
tel. kom. 509 385 884
Nauka jazdy Anetta Zoń

O nas:


Uczę z pasją:

Lata praktyki sprawiły, że doskonale poznałam potrzeby moich klientów oraz wymagania egzaminatorów. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do kursanta gwarantują wysoką jakość świadczonych prze zemnie usług.

Przede wszystkim bez stresu:

Dla większości osób, które zaczynają swoją przygodę z nauką jazdy kurs a zwłaszcza prowadzenie samochodu stanowi ogromny stres. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu przychodzi to łatwo, dlatego dokładam wszelkich starań, by kursanci czuli się bezpiecznie za kierownicą i w poczuciu komfortu nabywali umiejętności poruszania się po drodze. Sama lubię prowadzić samochód dla tego staram się pokazać moim uczniom jak czerpać satysfakcję z tej aktywności w duchu poszanowania innych użytkowników ruchu i w pełni bezpiecznie.

Dzięki dobrej reputacji większość moich kursantów jest "z polecenia". Moją reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania.

Dodatkowym atutem jako instruktorki kat. B jest odbyta praktyka w koszalińskim ZORDZIE w charakterze EGZAMINATORA co dało mi pewność, że moje metody nauczania są właściwe i efektywne. Z kolei dla osób, które chcą się zapisać na prawo jazdy w mojej szkole to gwarancja dobrego wyboru.

  << Maślak Marek Nauka Jazdy   Nauka jazdy Artur Ostrowski >>
 
Nauka jazdy w Koszalinie Anetta Zoń. Prawo jazdy kat. B. Po ukończeniu szkolenia praktycznego nasza szkoła przeprowadza bezpłatny godzinny egzamin praktyczny.
© Copyrightkoszalin.nauka-prawo-jazdy.pl